Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

Of je nou een vraag hebt over iets dat je op onze website hebt gelezen of graag een keer langs wilt komen voor een kop koffie, omdat je op zoek bent naar wat nieuws of wat leuks voor ons hebt. We komen graag met je in contact!

Neem contact met ons op

We staan je graag te woord! Vul het contactformulier in om je vraag, suggestie of klacht achter te laten. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

ManEngenius Hoofddorp

Boslaan 2a
2132 DX Hoofddorp
T: (+31) 23 567 00 50
E: hoofddorp@manengenius.nl
Klik hier voor de route

Je kunt bij ons voor de deur met je parkeerschijf gratis parkeren gedurende twee uur.

Hoe wil je dat wij contact met je opnemen?
Maximaal 2 bestanden.
Maximaal 2 bestanden.
64 MB limiet.
Toegestane types: rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.

Onze mensen

Maak kennis met het team. We staan voor je klaar!

Astrid Morini

Commercieel medewerker binnendienst

amorini@manengenius.nl 023-5670050

mr. Erik F. de Man

Adviseur

efdeman@manengenius.nl 06-54396062
Financieel administrateur

Erik Sessink

Administrateur

esessink@manengenius.nl 023-5670050
Directie

ing. Jeroen Erkamp

Directeur

jerkamp@manengenius.nl 06-54385171
Medewerker commerciële binnendienst

Lesley Commelter

Commercieel medewerker binnendienst

lcommelter@manengenius.nl 023-5670050

ing. Marco Boots

Senior projectmanager

mboots@manengenius.nl 06-53879122

ing. Melle Ketting

Senior projectmanager

mketting@manengenius.nl 06-10749200

ing. Mohammed Adhar

Senior projectmanager

madhar@manengenius.nl 06-30150800

ing. Niels van den Brink

Senior projectmanager

nvandenbrink@manengenius.nl (06)12089018

Vanja Roest

Projectmanager Energietransitie

vroest@manengenius.nl 06-82699535

Wendy de Moor

PR en Communicatie

wdemoor@manengenius.nl 023-5670050

Yvonne Duivenvoorden

Managementassistent

yduivenvoorden@manengenius.nl 023-5670050

Onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van nieuwe jobs en ander nieuws!