Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

Of je nou een vraag hebt over iets dat je op onze website hebt gelezen of graag een keer langs wilt komen voor een kop koffie, omdat je op zoek bent naar wat nieuws of wat leuks voor ons hebt. We komen graag met je in contact!

Neem contact met ons op

We staan je graag te woord! Vul het contactformulier in om je vraag, suggestie of klacht achter te laten. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

ManEngenius Hoofddorp

Boslaan 2a
2132 DX Hoofddorp
T: (+31) 23 567 00 50
E: hoofddorp@manengenius.nl
Klik hier voor de route

Je kunt bij ons voor de deur met je parkeerschijf gratis parkeren gedurende twee uur.


ManEngenius Rotterdam

Weena 723
Groothandelsgebouw 
Ingang C, 7e verdieping (056)
Postbus 2704
3000 CS Rotterdam

T: (+31) 10 453 57 47
E: rotterdam@manengenius.nl
Klik hier voor de route

Je kunt in de parkeergarage onder het gebouw parkeren tegen een tarief van € 2,50 euro per uur. Kies voor garage P1 en parkeer bij ingang C. 

Hoe wil je dat wij contact met je opnemen?
Maximaal 2 bestanden.
Maximaal 2 bestanden.
64 MB limiet.
Toegestane types: rtf pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods.

Onze mensen

Maak kennis met het team. We staan voor je klaar!

Marketing, PR en communicatie

drs. Angelo Eudoxie

Marketing, PR en communicatie

aeudoxie@manengenius.nl 06 8390 7215

mr. Erik F. de Man - Partner

Partner

efdeman@manengenius.nl 06 5439 6062
Financieel administrateur

Erik Sessink

Administrateur

esessink@manengenius.nl 023 567 0050

ing. Marco Boots

Senior projectmanager

mboots@manengenius.nl 06 5387 9122

ing. Melle Ketting

Senior projectmanager

mketting@manengenius.nl 06 1074 9200

ing. Mohammed Adhar

Senior projectmanager

madhar@manegenius.nl 06 3015 0800

Wendy de Moor

Medewerker commerciële binnendienst

wdemoor@manengenius.nl 023 567 0050

Yvonne Duivenvoorden

Medewerker commerciële binnendienst

yduivenvoorden@manengenius.nl 023 567 0050

Onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van nieuwe jobs en ander nieuws!